Elidor 7/24 Elektriklenme Önleyici 300 ml Saç Kremi
Henüz fiyat teklifi bulunmuyor.
| Kategori | Şampuan |
|---|---|
| Marka | Elidor |
Ürün Tipi: Saç Kremi | Kullanıcı Tipi: Unisex | Saç Tipi: Kabaran Saç | Temel Ürün Etkisi: Besleyici | Elektriklenme Önleyici | Kolay Şekillenme | Nem Dengeleme | Hacim: 300 ml
Elidor Ürün Ailesi
Elidor 1 Minute Anında Onarıcı Bakım 170 ml Saç Kremi
Teklif yok
Elidor 1 Minute Onarıcı Güçlü ve Parlak 170 ml Saç Kremi
Teklif yok
Elidor 1 Minute Onarıcı Süper Sağlıklı Uzayan Saçlar 170 ml Saç Kremi
Teklif yok
Elidor 7'si 1 Arada Saç Güzelleştirici 150 ml Saç Kremi
Teklif yok
Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Krem 300 ml Saç Kremi
Teklif yok
Elidor 7/24 Elektriklenme Önleyici 300 ml Saç Kremi
Teklif yok
Elidor 7/24 Şekillendirici Belirgin Bukleler Elastin ve Badem Sütü 265 ml Saç Kremi
Teklif yok
Elidor 7/24 Şekillendirici Onarıcı Etki Keratin & Çay Ağacı Yağı 265 ml Saç Kremi
Teklif yok
Elidor 7/24 Elektriklenme Önleyici 300 ml Saç Kremi Temel Özellikleri
Ürün Tipi:
Saç Kremi
Kullanıcı Tipi:
Unisex
Saç Tipi:
Kabaran Saç
Temel Ürün Etkisi:
Besleyici | Elektriklenme Önleyici | Kolay Şekillenme | Nem Dengeleme
Hacim:
300 ml
Aroma/Koku/Özüt:
Argan Yağı | Bal
İşlemci:
16
Elidor 7/24 Elektriklenme Önleyici 300 ml Saç Kremi Fiyatları
Bu ürün için henüz fiyat teklifi bulunmuyor.
Elidor 7/24 Elektriklenme Önleyici 300 ml Saç Kremi Özellikleri
GENEL ÖZELLİKLER
| Ürün Tipi | Saç Kremi |
|---|---|
| Kullanıcı Tipi | Unisex |
| Saç Tipi | Kabaran Saç |
| Temel Ürün Etkisi |
Besleyici Elektriklenme Önleyici Kolay Şekillenme Nem Dengeleme |
| Hacim | 300 ml |
YAPISAL ÖZELLİKLER
| Aroma/Koku/Özüt |
Argan Yağı Bal |
|---|
Temel Donanım
| İşlemci | 16 |
|---|
Aynı Kategoride Diğer Modeller
American Crew
American Crew Daily Moisturizing 1000 ml Şampuan (1 litre)
2.241,00 TL
American Crew
American Crew Power Cleanser Style Remover 450 ml Şampuan (450 ml)
Teklif yok
American Crew
American Crew Power Cleanser Style Remover 250 ml Şampuan (250 ml)
Teklif yok
American Crew
American Crew Power Cleanser Style Remover 1000 ml Şampuan (1 litre)
Teklif yok